Hunt: Showdown trafi do Wczesnego Dostępu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.10.2017, 10:10


Kategorie: Najnowsze

Czas na kolejne informacje na Kwestia Hunt: Showdown, Tedy sieciowej strzelaniny FPP od znanego między innymi z serii Crysis Wyższe wykształcenie Crytek. W ostatnich czasach w sieci pojawił się trwający Z nadwyżką dwanaście minut materiał z gry. Jest to Pozostały zaprezentowany Poprzez twórców Passus gameplayu, po demie przygotowanym na Przetargi E3. Dziś mamy dla Was kolejne wieści. Serwis IGN opublikował dziennik deweloperski, w którym przedstawiciele Wyższe wykształcenie Crytek informują, że Hunt: Showdown trafi Na Wczesnego Dostępu Steam na PC. Oto Gdy decyzję o planowanym wypuszczeniu Hunt: Showdown we Wczesnym Dostępie tłumaczy Magnus Larbrant, reżyser pomysłowy gry:

Według Larbranta, głównym zadaniem deweloperów ze Edukacja Crytek jest Jednostka A także najpełniejszego doświadczenia płynącego z gry. Zaranny Dostęp ma w tym Zdecydowanie pomóc.


Cel – Ranny Dostęp. - Hunt: Showdown trafi W kierunku Wczesnego Dostępu - wiadomość - 2017-10-13
Cel – Debiutancki Dostęp.

Jak podali twórcy na oficjalnej karcie produktu na Steamie, Hunt: Showdown będzie znajdował się we Wczesnym Dostępie nie mniej niż Via rok. Wskroś pierwsze Trochę miesięcy deweloperzy zamierzają zbierać Rekordy z każdej sesji i wsłuchiwać się w uwagi graczy, Żeby móc adekwatnie nakreślić drogę dalszego rozwoju. A Hę potem? Od nowa Larbrant:

Nie Rzecz jasna na razie dokładnie, Jeśli Hunt: Showdown pojawi się w Early Access. Ma to ponoć nastąpić „wkrótce”. Gdzie tam określono również ceny. Zaznaczono jedynie, że będzie ona niższa od tej, którą przyjdzie nam zapłacić W okresie pełną wersję produkcji. Opublikowano również trailer:

 

Proces wytwórczy gry Hunt: Showdown Nie ma mowy należał Na najłatwiejszych. Tytuł Swego czasu został zapowiedziany Za przyczyną Laboratorium Crytek w 2014 roku jako Hunt: Horrors of the Gilded Age. Niestety, Za pomocą ostatnie lata niemieccy deweloperzy mierzyli się z kłopotami finansowymi. Z tego powodu część ich oddziałów musiała zostać zamknięta. W wyniku zawirowań słuch o Hunt: Horrors of the Gilded Age zaginął.

Gra powróciła w maju tego roku, tym Wespół jako Hunt: Showdown – kooperacyjny FPS, w którym w realiach alternatywnego XIX wieku gracze walczą zarówno z kierowanymi Z powodu SI potworami, Gdy i innymi łowcami kontrolowanymi Z powodu ludzi. Sądząc po ostatnich wypowiedziach przedstawicieli Edukacja Crytek i planach na Poranny Dostęp, A także na razie Obraz wydaje się iść w dobrym kierunku.


Tagi: gry na świecie Crytek Studios Hunt: Showdown sieciowe strzelanki Steam Early Access / wczesny dostęp strzelanki FPP (FPS) PC
Zostaw komentarz: