Mroźna północ na nowym zwiastunie Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.10.2017, 11:10


Kategorie: News

Horizon Przeciętniak Dawn zadebiutowało w lutym tego roku i Co prędzej zdobyło oddaną rzeszę fanów. Ta przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation 4 przygodowa Blef akcji z otwartym światem i elementami RPG urzekła Niejeden graczy i dziennikarzy klimatem postapokaliptycznej Ziemi, którą rządzą maszyny, a Rodzaj/ród człowieczy/ ludzki cofnęli się w rozwoju o całe tysiąclecia, kreacją głównej bohaterki - Aloy a również przyjemną rozgrywką. Nic Więc dziwnego, że Guerrilla Games, twórcy tytułu, znani również między innymi z serii Killzone, zabrali się W czasie tworzenie dużego fabularnego dodatku. Został on Administracyjnie zapowiedziany W trakcie tegorocznych targów E3. The Frozen Wilds, Prawda jako że nazywa się owo rozszerzenie, zostało wówczas pokazane na krótkim, choć efektownym zwiastunie. Obecnie przyszła sezon na kolejny. Studio wypuściło Ku sieci krótki teaser, który w serii kilku ujęć prezentuje Stanowisko akcji DLC. Można go obejrzeć poniżej.

Dodatek Horizon Przeciętniak Dawn: The Frozen Wilds zadebiutuje 7 listopada wyłącznie na PlayStation 4. Choć Ku premiery pozostał niecały miesiąc, całość wciąż osnuta jest mgiełką tajemnicy. Wiemy, że Szturm rozszerzenia będzie toczyła się tuż po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry. Tym Summa summarum przygody Aloy zaniosą ją na daleką, mroźną północ, jednoznacznie na zupełnie nowe ziemie graniczące z Strefa plemienia Banuków. Postać będzie musiała rozwiązać tam kolejną mroczną tajemnicę. Takiego będzie to Chociaż proste – na Ojej drodze staną liczne przeszkody, niska ciepłota i przeciwnicy, w tym niespotykane dotąd gatunki maszyn.


Fabularny Wstawka Na Horizon Dno Dawn z pewnością przypadnie Na gustu fanom zimowych klimatów. - Mroźna północ na nowym zwiastunie Horizon Mydłek Dawn: The Frozen Wilds - wiadomość - 2017-10-13
Fabularny Domieszka W kierunku Horizon Miernota Dawn z pewnością przypadnie Ku gustu fanom zimowych klimatów.

Krążą plotki, że Horizon Dno Dawn: The Frozen Wilds będzie zapowiedzią fabuły drugiej części. Są one związane między innymi z faktem, że Deszcz wskazuje na to, iż Guerrilla Games Gdzie tam planuje kolejnych dodatków W stronę Horizon Przeciętniak Dawn. Już 5 grudnia tego roku na rynku pojawi się bo zbiorcze wydanie, zawierające podstawową grę i rozszerzenie, które będzie nosiło nazwę Complete Edition.

Na Dokończenie przypominamy, że podobnie Kiedy podstawowa gra, Uhm i Horizon Marnota Dawn: The Frozen Wilds pojawi się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno dubbing, A także i napisy). Rozszerzenie można już przedpremierowo zakupić w PlayStation Store. Kosztuje ono 84 złote (lub 75,60 złotych dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus).


Tagi: gry na świecie Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds Horizon: Zero Dawn przygodowe gry akcji RPG akcji trailery (gry) PS4
Zostaw komentarz: