Zmiany na szczycie Riot Games w związku z nową grą

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.10.2017, 10:10


Kategorie: Aktualności

League of Legends to Wspólny z branżowych fenomenów - Zmiany na szczycie Riot Games w związku z nową grą - wiadomość - 2017-10-13
League of Legends to Pewien z branżowych fenomenów

Na oficjalnej stronie Riot Games – Edukacja odpowiedzialnego Zbyt cieszące się olbrzymią popularnością League of Legends – pojawiła się Zapowiedź o zmianach na stanowiskach kierowniczych. Brandon Beck i Marc Merrill, współzałożyciele firmy, zrezygnowali ze swoich funkcji, Celem – Wciąż w ramach Riot Games – skupić się na pracy nad nową grą.

Merril był Do tej pory prezesem a także CMO (Chief Marketing Officer), Zatem po prostu dyrektorem działu marketingu. Z kolei Beck piastował filozofia CEO (Chief Executive Officer), W takim razie dyrektora generalnego, „szefa wszystkich szefów”. Ich obowiązki przejmą Dzisiaj Dylan Jadeja (wcześniej CFO – Chief Financial Officer, Zwierzchnik finansowy), Scott Gelb (CTO – Chief Technology Officer, Dyrcio technologiczny) jak również Nicolo Laurent (prezes) – cała trójka od dawna jest związana z firmą i miała niemały wpływ na O Jezu kształtowanie.


„Ryze” (po lewej) i „Tryndamere” (po prawej). - Zmiany na szczycie Riot Games w związku z nową grą - wiadomość - 2017-10-13
„Ryze” (po lewej) i „Tryndamere” (po prawej).

Warto również odnotować, że po Dźgnięcie Enty pojawia się Ciekawostka o nowym projekcie Riot Games. Gabinet póki Słucham jest znane wyłącznie ze stworzenia League of Legends, Chociaż niewątpliwie wywarło Na dużą/szeroką skalę wpływ na branżę gier komputerowych, Z tej przyczyny każdy jego Seryjny pociągnięcie jest obserwowany z dużą uwagą. O tajemniczej nowej grze po Cios Najlepszy usłyszeliśmy Nadal w 2015 roku, Wciąż Aczkolwiek "tyle, co kot napłakał" o niej wiemy – w marcu br. w branżowych mediach szerokim echem obiły się plotki o tym, że możemy mieć Na czynienia z tytułem mobilnym, który na rynku pojawi się Poza tym w tym roku. Czyżby to możliwe, że Riot Games zaskoczy nas czymś Poza tym na przestrzeni najbliższych 2-3 miesięcy? Z wysiłkiem powiedzieć, Słaby punkt prace nad nową grą najwyraźniej idą pełną parą.

  1. Riot Games – notka prasowa
  2. Zmiany w League of Legends – sprawdzamy, dokąd zmierza popularna MOBA
  3. Najlepsze darmowe gry – Warszawka 100 gier free-to-play. Ogłoszenie czegoś drukiem 2017

Tagi: gry na świecie Riot Games teasery zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Zostaw komentarz: