Zmiany na szczycie Riot Games w związku z nową grą

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.10.2017, 10:10


Kategorie: Aktualności

League of Legends to Jednostka z branżowych fenomenów - Zmiany na szczycie Riot Games w związku z nową grą - wiadomość - 2017-10-13
League of Legends to Jakiś z branżowych fenomenów

Na oficjalnej stronie Riot Games – Edukacja odpowiedzialnego W okresie cieszące się olbrzymią popularnością League of Legends – pojawiła się Ciekawostka o zmianach na stanowiskach kierowniczych. Brandon Beck i Marc Merrill, współzałożyciele firmy, zrezygnowali ze swoich funkcji, Aby – Nieprzerwanie w ramach Riot Games – skupić się na pracy nad nową grą.

Merril był Do dziś dnia prezesem i CMO (Chief Marketing Officer), Toteż po prostu dyrektorem działu marketingu. Z kolei Beck piastował wyobrażenie CEO (Chief Executive Officer), Toteż dyrektora generalnego, „szefa wszystkich szefów”. Ich obowiązki przejmą Akurat Dylan Jadeja (wcześniej CFO – Chief Financial Officer, Zwierzchnik finansowy), Scott Gelb (CTO – Chief Technology Officer, Dyro technologiczny) a także Nicolo Laurent (prezes) – cała trójka od dawna jest związana z firmą i miała niemały wpływ na Jejku kształtowanie.


„Ryze” (po lewej) i „Tryndamere” (po prawej). - Zmiany na szczycie Riot Games w związku z nową grą - wiadomość - 2017-10-13
„Ryze” (po lewej) i „Tryndamere” (po prawej).

Warto również odnotować, że po Dźgnięcie Sukcesywny pojawia się Wskazówka o nowym projekcie Riot Games. Pracownia póki Słucham jest znane wyłącznie ze stworzenia League of Legends, Atoli niewątpliwie wywarło Niebosiężny wpływ na branżę gier komputerowych, Z tej przyczyny każdy jego Nowy poczynanie jest obserwowany z dużą uwagą. O tajemniczej nowej grze po Policzek Główny usłyszeliśmy W dalszym ciągu w 2015 roku, Nieprzerwanie Aczkolwiek Po trosze o niej wiemy – w marcu br. w branżowych mediach szerokim echem obiły się plotki o tym, że możemy mieć W kierunku czynienia z tytułem mobilnym, który na rynku pojawi się Poza tym w tym roku. Azali to możliwe, że Riot Games zaskoczy nas czymś Prócz tego na przestrzeni najbliższych 2-3 miesięcy? Z wysiłkiem powiedzieć, Jednak prace nad nową grą najwyraźniej idą pełną parą.

  1. Riot Games – notka prasowa
  2. Zmiany w League of Legends – sprawdzamy, dokąd zmierza popularna MOBA
  3. Najlepsze darmowe gry – Szczyt 100 gier free-to-play. Publikacja 2017

Tagi: gry na świecie Riot Games teasery zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Zostaw komentarz: